Wideokonferencja

System prowadzenia wideokonferencji.
Krótki opis

W naszej ofercie znajduje się system prowadzenia wideokonferencji za pomocą przegądarki WWW takiej jak Firefox, Chrome czy Edge, oraz smartphonów z systemem Android i iOS (za pomocą aplikacji).

Korzystanie z systemu wymaga więc wpisanie w przeglądarkę, lub po prostu kliknięcie w poniższy link (otworzy się nowe okno przeglądarki):

Uwaga - wideokonferencja działa prawidłowo w przeglądarce Google Chrome.

Wideokonferencja ITOS

Korzystanie z systemu
Aby korzystać z systemu wideokonferencji potrzebny jest moderator otwierający kanał/pokój wideokonferencyjny. Jest to osoba, która uzyskała wcześniej login i hasło umożliwiające moderowanie prowadzonych wideokonferencji.
Po wejściu na stronę wystarczy wpisać nazwę wideokonferencji/spotkania i nacisnąć przycisk IDŹ (jak na obrazku poniżej).
Wejście do spotania wideo
Następnie zostaniemy poproszeni o umożliwienie korzystania z kamerki oraz mikrofonu naszego urządzenia (laptopa, komputera, tableta). Aby wszystko działało poprawnie naciskamy udostępnij. Warto zaznaczyć opcję "Pamiętaj tę decyzję" aby w przyszłości nie być pytanym o to samo. Wygląda to tak (lub podobnie) jak na poniższym obrazku:
Pozwolenie na kamerkę i mikrofon
Po udostępnieniu kamerki i mikrofonu, po prostu czekamy na moderatora, który uruchomi naszą wideokonferencję. Moderatorem jest osoba, posiadająca login i hasło wcześniej uzyskane. Jeżeli to Ty posiadasz login i hasło, wystarczy nacisnąć "Jestem gospodarzem" jak na obrazku, oraz podać login i hasło zatwierdzając "ok".
Oczekiwanie na gospodarza Logowanie
Następnie musimy już tylko ustawić swoją nazwę w oknie wideokonferencji, i możemy korzystać. Aby to zrobić klikamy w "Ja" w małym okienku u góry po prawej jak na obrazkach
Nazwa użytkownika Zmieniona nazwa użytkownika.

Dziękujemy za korzystanie z naszych rozwiązań wideokonferencji.